Кремена Димитрова
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Официален Форум на Кремена Димитрова
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Стилът на Кремена в музиката

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
AALIAS
Admin
AALIAS


Брой мнения : 92
Registration date : 01.09.2007

Стилът на Кремена в музиката Empty
ПисанеЗаглавие: Стилът на Кремена в музиката   Стилът на Кремена в музиката Icon_minitimeПон Сеп 03, 2007 12:19 pm

Какъв стил музика мислите, че ще отива на Кремена? Какви песни бихте искали да чуете в нейно изпълнение?
Върнете се в началото Go down
http://kremena-music.com
PePiTyY

PePiTyY


Female Брой мнения : 37
Age : 33
Registration date : 06.09.2007

Стилът на Кремена в музиката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на Кремена в музиката   Стилът на Кремена в музиката Icon_minitimeЧет Сеп 06, 2007 10:55 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Мисля,че най-много ще й подхожда поп-а Rolling Eyes .
Върнете се в началото Go down
AALIAS
Admin
AALIAS


Брой мнения : 92
Registration date : 01.09.2007

Стилът на Кремена в музиката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на Кремена в музиката   Стилът на Кремена в музиката Icon_minitimeЧет Сеп 06, 2007 11:28 pm

PePiTyY написа:
Very Happy Very Happy Very Happy Мисля,че най-много ще й подхожда поп-а Rolling Eyes .

Поп-фолк нали? И аз така викам! lol!
Върнете се в началото Go down
http://kremena-music.com
PePiTyY

PePiTyY


Female Брой мнения : 37
Age : 33
Registration date : 06.09.2007

Стилът на Кремена в музиката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на Кремена в музиката   Стилът на Кремена в музиката Icon_minitimeПет Сеп 07, 2007 4:43 pm

[quote="AALIAS"]
PePiTyY написа:
Поп-фолк нали? И аз така викам! lol!

Имах предвид поп музика Very Happy ,но и някоя хубава поп-фолк песен ще й ходи Very Happy Very Happy Very Happy ...както беше с "Дяволско желание" geek .нещо по-игриво Wink!
Върнете се в началото Go down
kokicha1994

kokicha1994


Male Брой мнения : 52
Age : 30
Registration date : 05.09.2007

Стилът на Кремена в музиката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на Кремена в музиката   Стилът на Кремена в музиката Icon_minitimeПет Сеп 07, 2007 5:09 pm

[quote="PePiTyY"]
AALIAS написа:
PePiTyY написа:
Поп-фолк нали? И аз така викам! lol!

Имах предвид поп музика Very Happy ,но и някоя хубава поп-фолк песен ще й ходи Very Happy Very Happy Very Happy ...както беше с "Дяволско желание" geek .нещо по-игриво Wink!
да все пак да не забравяме че нейният глас е наречен гласът на една дива!
Върнете се в началото Go down
AALIAS
Admin
AALIAS


Брой мнения : 92
Registration date : 01.09.2007

Стилът на Кремена в музиката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на Кремена в музиката   Стилът на Кремена в музиката Icon_minitimeПет Сеп 07, 2007 5:50 pm

Хах, не яз се бъзиках като казах поп-фолк. не мисля, че ще й отива да прави такава музика. Според мен е под достойнстовото й, а иначе визията си я има Wink
Върнете се в началото Go down
http://kremena-music.com
anton4y

anton4y


Male Брой мнения : 16
Age : 31
Registration date : 05.09.2007

Стилът на Кремена в музиката Empty
ПисанеЗаглавие: mhm....   Стилът на Кремена в музиката Icon_minitimeПет Сеп 07, 2007 9:32 pm

Мисля, че гласа й ще отва на всичко, но според мен най-много й ходи да пее балади, защоо те са доста трудни, а тя може да ги изпълни по 1 прекрасен начин, така че те бобиват трапи Smile
Върнете се в началото Go down
AALIAS
Admin
AALIAS


Брой мнения : 92
Registration date : 01.09.2007

Стилът на Кремена в музиката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на Кремена в музиката   Стилът на Кремена в музиката Icon_minitimeПет Сеп 07, 2007 9:43 pm

anton4y написа:
Мисля, че гласа й ще отва на всичко, но според мен най-много й ходи да пее балади, защоо те са доста трудни, а тя може да ги изпълни по 1 прекрасен начин, така че те бобиват трапи Smile

Да, подкрепям те, че изпълнява баладите страхотно и аз също настръхвам когато я слушам. Първото ми впечетление от нея беше на кастинга във Варна - този момент никога няма да го забравя, също и емоциите, които предизвика с невероятният си глас.
Върнете се в началото Go down
http://kremena-music.com
kokicha1994

kokicha1994


Male Брой мнения : 52
Age : 30
Registration date : 05.09.2007

Стилът на Кремена в музиката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на Кремена в музиката   Стилът на Кремена в музиката Icon_minitimeСъб Сеп 08, 2007 12:44 am

гласа и подхожда на всякакъв стил музика ,но тя е най-изявена в баладите акто казват колегите ми :d (тоест съфорумците)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стилът на Кремена в музиката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стилът на Кремена в музиката   Стилът на Кремена в музиката Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стилът на Кремена в музиката
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Кремена Димитрова :: Кремена :: Кремена Чат-
Идете на: