Кремена Димитрова
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Официален Форум на Кремена Димитрова
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Сингълът на Кремена - Поща без Адрес

Go down 
3 posters

Харесвате ли Поща Без адрес?
ДА! Много ми харесва, страхотна песен!
Сингълът на Кремена - Поща без Адрес Vote_lcap100%Сингълът на Кремена - Поща без Адрес Vote_rcap
 100% [ 3 ]
Добра е.
Сингълът на Кремена - Поща без Адрес Vote_lcap0%Сингълът на Кремена - Поща без Адрес Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Не! Не ми харесва изобщо.
Сингълът на Кремена - Поща без Адрес Vote_lcap0%Сингълът на Кремена - Поща без Адрес Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 3
 

АвторСъобщение
AALIAS
Admin
AALIAS


Брой мнения : 92
Registration date : 01.09.2007

Сингълът на Кремена - Поща без Адрес Empty
ПисанеЗаглавие: Сингълът на Кремена - Поща без Адрес   Сингълът на Кремена - Поща без Адрес Icon_minitimeСря Мар 26, 2008 2:29 pm

От днес в сайта може да намерите сингълът на Кремена - Поща без Адрес.
Може да го свалите от Раздел - Downloads > Песни.

Тук може да кажете какво мислите за него.
Върнете се в началото Go down
http://kremena-music.com
PePiTyY

PePiTyY


Female Брой мнения : 37
Age : 33
Registration date : 06.09.2007

Сингълът на Кремена - Поща без Адрес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сингълът на Кремена - Поща без Адрес   Сингълът на Кремена - Поща без Адрес Icon_minitimeСря Мар 26, 2008 11:29 pm

Еми лично на мен мн мн мн..... ми хареса тая песничка Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ... за около час я изслушах близо 10 пъти Very Happy , чак вече започнах да я запомням lol! ........нямам какво повече да кажа I love you I love you I love you Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Върнете се в началото Go down
pako_potter




Брой мнения : 10
Registration date : 18.10.2007

Сингълът на Кремена - Поща без Адрес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сингълът на Кремена - Поща без Адрес   Сингълът на Кремена - Поща без Адрес Icon_minitimeПет Мар 28, 2008 8:48 pm

Песента е просто... НЕВЕРОЯТНА!
Едно различно звучене, направено по много професионален начин от страна на Креми, песента е интересна, леснозапомняща се е, можеш спокойно да си я тананикаш и пееш по цял ден, а за да бъде известна една песен - трябва да е леснозапомняща се и веднага да докосне сърцето ти.
Е, на мен песента ми докосна сърцето... ъ, и Креми също... Embarassed
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Сингълът на Кремена - Поща без Адрес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сингълът на Кремена - Поща без Адрес   Сингълът на Кремена - Поща без Адрес Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Сингълът на Кремена - Поща без Адрес
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Кремена Димитрова :: Кремена :: Изпълнения и песни на Кремена-
Идете на: