Кремена Димитрова
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Официален Форум на Кремена Димитрова
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Как оценявате участието на Креми в Мюзик Айдъл?

Go down 
+5
Isidor
kokicha1994
anton4y
Rennity
AALIAS
9 posters

Как оценявате участието на Креми в Мюзик Айдъл?
Добро
Как оценявате участието на Креми в Мюзик Айдъл? Vote_lcap18%Как оценявате участието на Креми в Мюзик Айдъл? Vote_rcap
 18% [ 2 ]
Отлично
Как оценявате участието на Креми в Мюзик Айдъл? Vote_lcap9%Как оценявате участието на Креми в Мюзик Айдъл? Vote_rcap
 9% [ 1 ]
Най-доброто
Как оценявате участието на Креми в Мюзик Айдъл? Vote_lcap73%Как оценявате участието на Креми в Мюзик Айдъл? Vote_rcap
 73% [ 8 ]
Лошо
Как оценявате участието на Креми в Мюзик Айдъл? Vote_lcap0%Как оценявате участието на Креми в Мюзик Айдъл? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Провал
Как оценявате участието на Креми в Мюзик Айдъл? Vote_lcap0%Как оценявате участието на Креми в Мюзик Айдъл? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Горе-долу
Как оценявате участието на Креми в Мюзик Айдъл? Vote_lcap0%Как оценявате участието на Креми в Мюзик Айдъл? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 11
 

АвторСъобщение
AALIAS
Admin
AALIAS


Брой мнения : 92
Registration date : 01.09.2007

Как оценявате участието на Креми в Мюзик Айдъл? Empty
ПисанеЗаглавие: Как оценявате участието на Креми в Мюзик Айдъл?   Как оценявате участието на Креми в Мюзик Айдъл? Icon_minitimeПон Сеп 03, 2007 12:05 pm

Според мен представянето й беше много достойно. Тя беше една от малкото участници, които представяха песните като себе си, а не имитираха и точно това най-много ми хареса.
Върнете се в началото Go down
http://kremena-music.com
Rennity




Брой мнения : 7
Registration date : 01.09.2007

Как оценявате участието на Креми в Мюзик Айдъл? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как оценявате участието на Креми в Мюзик Айдъл?   Как оценявате участието на Креми в Мюзик Айдъл? Icon_minitimeСря Сеп 05, 2007 2:56 pm

Ако кажа, че ми е харесала на всеки концерт, ще излъжа. Представи се много добре, но имаше концерти, на които не показваше това, на което е способна. Разбира се съм наясно, че много неща оказваха влияние върху изпълненията й Very Happy
Но определено тя беше една от най-добрите. Особено силно впечатление ми направи, когато отпадна - дори може да се каже, че според мен тя напусна Мюзик айдъл по възможно най-достойния начин Smile
Гласувах за отлично.
Върнете се в началото Go down
anton4y

anton4y


Male Брой мнения : 16
Age : 31
Registration date : 05.09.2007

Как оценявате участието на Креми в Мюзик Айдъл? Empty
ПисанеЗаглавие: :))   Как оценявате участието на Креми в Мюзик Айдъл? Icon_minitimeПет Сеп 07, 2007 9:41 pm

Най- доброто Smile
Върнете се в началото Go down
kokicha1994

kokicha1994


Male Брой мнения : 52
Age : 30
Registration date : 05.09.2007

Как оценявате участието на Креми в Мюзик Айдъл? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как оценявате участието на Креми в Мюзик Айдъл?   Как оценявате участието на Креми в Мюзик Айдъл? Icon_minitimeПет Сеп 07, 2007 10:09 pm

66666
Върнете се в началото Go down
Isidor




Брой мнения : 1
Registration date : 09.09.2007

Как оценявате участието на Креми в Мюзик Айдъл? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как оценявате участието на Креми в Мюзик Айдъл?   Как оценявате участието на Креми в Мюзик Айдъл? Icon_minitimeНед Сеп 09, 2007 3:24 am

Rennity написа:
...може да се каже, че според мен тя напусна Мюзик айдъл по възможно най-достойния начин...
Не ,,може,,! То просто си беше най-достойния начин Very Happy !
Върнете се в началото Go down
miranda

miranda


Female Брой мнения : 8
Age : 30
Registration date : 13.09.2007

Как оценявате участието на Креми в Мюзик Айдъл? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как оценявате участието на Креми в Мюзик Айдъл?   Как оценявате участието на Креми в Мюзик Айдъл? Icon_minitimeЧет Сеп 13, 2007 6:01 pm

Отлично.Имаше концерти,на които не ми хареса особенно.
Върнете се в началото Go down
PePiTyY

PePiTyY


Female Брой мнения : 37
Age : 33
Registration date : 06.09.2007

Как оценявате участието на Креми в Мюзик Айдъл? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как оценявате участието на Креми в Мюзик Айдъл?   Как оценявате участието на Креми в Мюзик Айдъл? Icon_minitimeЧет Сеп 13, 2007 6:22 pm

cheers Ест. беше най-доброто, че как иначе Question Exclamation Давам й 6+, не, не по-добре 7 flower .[i]
Върнете се в началото Go down
pako_potter




Брой мнения : 10
Registration date : 18.10.2007

Как оценявате участието на Креми в Мюзик Айдъл? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как оценявате участието на Креми в Мюзик Айдъл?   Как оценявате участието на Креми в Мюзик Айдъл? Icon_minitimeЧет Окт 18, 2007 12:20 pm

Креми се представи невероятно в Music Idol. И тя и... всички се представиха перфектно. Все пак Креми и другите 11 участника бяха избрани от 8300 души жадни за музикална слава. Е, Креми е късметлийка... според регламента на Music Idol тя не може да участва, но за нея бе направен компромис, който компромис директно я "изстреля" на върха! Е това ако не е "Дойдох, видях, победих!"... cheers
Както казва Дони, Креми притежава гласа на Космоса... именно заради това и бе направен и компромисът, ако беше, както наричаме някои с колегите, "мюзик инвайдъл"... мислите ли, че щеше да й бъде направен компромис. Стана ясно, че тя може и ще се справи... и просто щеше да бъде огромна грешка ако не беше допусната. Тя даде всичко от себе си и... резултатът ви е ясен и на вас! Справи си ПЕРФЕКТНО! Поздравления, Креми! Wink
Върнете се в началото Go down
Painful_girl

Painful_girl


Брой мнения : 2
Registration date : 25.11.2007

Как оценявате участието на Креми в Мюзик Айдъл? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как оценявате участието на Креми в Мюзик Айдъл?   Как оценявате участието на Креми в Мюзик Айдъл? Icon_minitimeНед Ное 25, 2007 7:03 pm

Ha ми разбирасе, че Най-доброто поне за мен Кремена беше най-яката в "Мюзик Айдъл" страшен талант, страхотен глас..симпатяга голяма абе страхотна беше!Най-добрата sunny
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Как оценявате участието на Креми в Мюзик Айдъл? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как оценявате участието на Креми в Мюзик Айдъл?   Как оценявате участието на Креми в Мюзик Айдъл? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Как оценявате участието на Креми в Мюзик Айдъл?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Кремена Димитрова :: Кремена :: Мюзик Айдъл-
Идете на: