Кремена Димитрова
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Официален Форум на Кремена Димитрова
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Мюзик Айдъл 2

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
AALIAS
Admin
AALIAS


Брой мнения : 92
Registration date : 01.09.2007

Мюзик Айдъл 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Мюзик Айдъл 2   Мюзик Айдъл 2 Icon_minitimeСъб Яну 12, 2008 8:13 pm

Скоро започва втория сезон на Мюзик Айдъл. Вече са известни и хората в журито - Вили Казасян, Есил Дюран, Люси от No Angels и Димитър Ковачев - Фънки, които е управител на София Мъзик Ентъртеймънт.
Тази година шоуто ще се прави изцяло от Иван и Андрей, които освен водещи ще са и прдуценти.

Мислите ли, че този сезон ще е по-силен от първия? Какви са ви очакванията? Харесвате ли журито? Какво мислите за това, че Слави, Ку-ку Бенд и 7/8 се преместиха в Нова ТВ и ще правят пак музикално предаване там?
Върнете се в началото Go down
http://kremena-music.com
PePiTyY

PePiTyY


Female Брой мнения : 37
Age : 33
Registration date : 06.09.2007

Мюзик Айдъл 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мюзик Айдъл 2   Мюзик Айдъл 2 Icon_minitimeСъб Яну 12, 2008 8:46 pm

Ми нз нещо ми подсказва, че МА2 няма да е по-силен Neutral .Лично на мен ми е направило впечатление, че винаги първият сезон на дадено предаване е най-силен, но това може да е само мое наблюдение Embarassed .Относно това, че Иван и Андрей
ще го правят изцяло говори само по себе си, че ще има големи смешки Very Happy Very Happy Very Happy и ще е забавно. За Слави мога само да кажа, че той си знае работата, няма да го мисля geek geek geek ! lol!
Върнете се в началото Go down
kokicha1994

kokicha1994


Male Брой мнения : 52
Age : 30
Registration date : 05.09.2007

Мюзик Айдъл 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мюзик Айдъл 2   Мюзик Айдъл 2 Icon_minitimeНед Яну 20, 2008 2:48 pm

Определено Мюсик Айдъл 2 няма да е толкова калоритен колкото 1 без нашата Кремена няма да е интерестно! Sad
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мюзик Айдъл 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мюзик Айдъл 2   Мюзик Айдъл 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мюзик Айдъл 2
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Кремена Димитрова :: На лафче :: На лафче-
Идете на: