Кремена Димитрова
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Официален Форум на Кремена Димитрова
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 На кои концерти според вас , Кремена пя най-добре от всички!

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
anton4y

anton4y


Male Брой мнения : 16
Age : 31
Registration date : 05.09.2007

На кои концерти според вас , Кремена пя най-добре от всички! Empty
ПисанеЗаглавие: На кои концерти според вас , Кремена пя най-добре от всички!   На кои концерти според вас , Кремена пя най-добре от всички! Icon_minitimeВто Сеп 11, 2007 10:35 pm

Лично според мен на 1-вия на 2-рия на 5-тия на 7-мия и на 8-мия , Кремена пя Най-добре от всички и ги задминаваше мнгого !
Върнете се в началото Go down
AALIAS
Admin
AALIAS


Брой мнения : 92
Registration date : 01.09.2007

На кои концерти според вас , Кремена пя най-добре от всички! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На кои концерти според вас , Кремена пя най-добре от всички!   На кои концерти според вас , Кремена пя най-добре от всички! Icon_minitimeВто Сеп 11, 2007 10:40 pm

anton4y написа:
Лично според мен на 1-вия на 2-рия на 5-тия на 7-мия и на 8-мия , Кремена пя Най-добре от всички и ги задминаваше мнгого !

да и аз на тези мисля, че пя най-добре и трябваше да остане, а не да отпадне след най-силните си 2 изпълнения. Мисля, че ако беше останала имаше реалните шансове да стигне до финала
Върнете се в началото Go down
http://kremena-music.com
PePiTyY

PePiTyY


Female Брой мнения : 37
Age : 33
Registration date : 06.09.2007

На кои концерти според вас , Кремена пя най-добре от всички! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На кои концерти според вас , Кремена пя най-добре от всички!   На кои концерти според вас , Кремена пя най-добре от всички! Icon_minitimeСря Сеп 12, 2007 9:27 pm

На мен на всички концерти ми хареса cheers Very Happy .Обаче най,най,най-много харесах 1,2,8.На тези 3-те концерта беше страхотна lol! Smile! I love you Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven I love you
Върнете се в началото Go down
kokicha1994

kokicha1994


Male Брой мнения : 52
Age : 30
Registration date : 05.09.2007

На кои концерти според вас , Кремена пя най-добре от всички! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На кои концерти според вас , Кремена пя най-добре от всички!   На кои концерти според вас , Кремена пя най-добре от всички! Icon_minitimeНед Сеп 23, 2007 10:03 pm

значи на 1,2,5,6,7,8 ->на тези най най много ина4е и на 3,4 също ми хареса
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





На кои концерти според вас , Кремена пя най-добре от всички! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На кои концерти според вас , Кремена пя най-добре от всички!   На кои концерти според вас , Кремена пя най-добре от всички! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
На кои концерти според вас , Кремена пя най-добре от всички!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Кремена Димитрова :: Кремена :: Мюзик Айдъл-
Идете на: