Кремена Димитрова
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Официален Форум на Кремена Димитрова
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 За или против чалгата? (дискусия и анкета)

Go down 
3 posters

За или против чалгата?
За
За или против чалгата? (дискусия и анкета) Vote_lcap25%За или против чалгата? (дискусия и анкета) Vote_rcap
 25% [ 1 ]
Против
За или против чалгата? (дискусия и анкета) Vote_lcap25%За или против чалгата? (дискусия и анкета) Vote_rcap
 25% [ 1 ]
Все ми е едно
За или против чалгата? (дискусия и анкета) Vote_lcap50%За или против чалгата? (дискусия и анкета) Vote_rcap
 50% [ 2 ]
Общо гласове : 4
 

АвторСъобщение
AALIAS
Admin
AALIAS


Брой мнения : 92
Registration date : 01.09.2007

За или против чалгата? (дискусия и анкета) Empty
ПисанеЗаглавие: За или против чалгата? (дискусия и анкета)   За или против чалгата? (дискусия и анкета) Icon_minitimeЧет Сеп 06, 2007 10:05 pm

Харесвате ли този стил? Какво мислите за песните в него и за изпълнителите им? Защо е толкова популярен в България?
Върнете се в началото Go down
http://kremena-music.com
kokicha1994

kokicha1994


Male Брой мнения : 52
Age : 30
Registration date : 05.09.2007

За или против чалгата? (дискусия и анкета) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против чалгата? (дискусия и анкета)   За или против чалгата? (дискусия и анкета) Icon_minitimeЧет Сеп 06, 2007 10:11 pm

ами все ми е едно защото аз не слушам този стил
Върнете се в началото Go down
AALIAS
Admin
AALIAS


Брой мнения : 92
Registration date : 01.09.2007

За или против чалгата? (дискусия и анкета) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против чалгата? (дискусия и анкета)   За или против чалгата? (дискусия и анкета) Icon_minitimeЧет Сеп 06, 2007 10:40 pm

kokicha1994 написа:
ами все ми е едно защото аз не слушам този стил

Ами значи си против. то и аз не го слушам по собствено желание, ама ми се налага.
Върнете се в началото Go down
http://kremena-music.com
anton4y

anton4y


Male Брой мнения : 16
Age : 31
Registration date : 05.09.2007

За или против чалгата? (дискусия и анкета) Empty
ПисанеЗаглавие: Vse mi e edno   За или против чалгата? (дискусия и анкета) Icon_minitimeПет Сеп 07, 2007 9:23 pm

Аз гласувах за все ми е едно понеже не слушам чалга и не съм фен, но не мога да отрека че има доста чалга изпълнители или на така наречения "поп фолк". И затова не съм нито За нито Против Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





За или против чалгата? (дискусия и анкета) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За или против чалгата? (дискусия и анкета)   За или против чалгата? (дискусия и анкета) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
За или против чалгата? (дискусия и анкета)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Кремена Димитрова :: На лафче :: На лафче-
Идете на: